Altsanat,

Altsanat 2001 yılından beri tiyatro dünyasının her aşamasında bulunmuş Ozan Erbak tarafından 2007 yılında ‘herkes için tiyatro’ şiarıyla kurulmuştur. Kısa sürede büyük güven ve takdir kazanan Altsanat aracılığıyla Vodafone, Netaş, Tübitak, Alliance Global Assistance gibi şirket ve kuruluşlarla iş birliği içinde yüzlerce tiyatro eğitimi ve on sekiz oyun gösterimi hazırlanmıştır. Bu oyunları on bini aşkın seyirciye izleterek şirket ve kurum gruplarının gündemini birçok insana ulaştırmayı başarmış ve etrafında düzenli takipçilerden oluşan bir çekim merkezi haline gelmiştir. .

Bir oyun sürecinde gerekli olan tüm ihtiyaçları (Dekor, afiş, kostüm, ışık vb.) tek başına karşılama amacıyla Altsanat bünyesine kattığı yeni üyelerle genişlemiştir ve bugün hep birlikte başarılı projelere imza atmaktadırlar. 2017 yılında Netaş Tiyatro Topluluğu’nun Yedi Kocalı Hürmüz ve 2018 yılında yine Netaş Tiyatro Topluluğu’nun Ay Işığında Şamata oyunları ile Direkler Arası Seyirci Ödüllerinde kurum tiyatroları dalında en iyi tiyatro oyunu ödülünü de alarak ‘herkes için tiyatro’ şiarının sanat camiasında da yer bulmasını sağlamıştır.

Şirketler;

Vodafone (2015- …)
Netaş (2007 – …)
Tübitak ( 2010 – 2015)
Allianz Global Assistance ( 2013 -2016)

Ekşi Sözlükte Ozan Erbak;

7 senedir tiyatroyla uğraşan ve birçok amatör tiyatroda yönetmenlik yapmış timis oyuncusu, başarılı tiyatrocu.

servicio

timis, nortel netaş tiyatro grubu ve itü bilim merkezi'nde yönetmenlik görevini üstlenen eskinin tiyatrocusu, şimdilerin başarılı rejisi. bu sene yine onun imzasını göreceğimiz eserleri merakla beklemekteyiz. itü bilim merkezi'nde sanat ile bilimi birleştiren arkadaşlarıyla birlikte organize ettiği sıradışı çalışmaları için (bkz: http://www.eglenbilim.com/)

reutemeteut

turkiye'de ve yurtdisinda izledigim bircok tiyatro oyununda farkli sahnelemeler gordum ama bu adamin yaptigi gibi gormedim. adam tiyatro icin yaratilmis. ne zaman nerede oyuncunun ne yapmasi gerektigini cok iyi biliyor. dekor ve dramaturji de onun isi. umarim hep boyle iyi yonetmenler yetisir.

ben bilmemko